فهرست کندل دنس:

درحال برگزاری...

این دوره برای شماست که...

هیچ آشنایی‌ای با بازار‌های
مالی ندارید

یا با روش‌های منسوخ‌شده به
درآمد نرسیدید

ما یکی از استراتژی بانک‌ها رو به صورت رایگان برای مردم ایران در این دوره قرار داده‌ایم تا بعد از اینکه مفاهیم پایه‌ای بازار رو به شیوه‌ای درست یاد گرفتید، استراتژی بانک‌ها رو هم فرا بگیرید تا به درآمد‌های بالا در ترید برسید.

سوالات متداول

Frequently Asked

سبک LSE (مخفف Lodon Stock Exchange) دقیقا سبکی‌ست که بانک‌ها برای ترید استفاده می‌کنن. به لطف LSE، با یادگیری زبان بازار، بدون نیاز به اندیکاتور و تنها با صرف روزی نیم ساعت الی یک ساعت شروع به کسب درآمد دلاری می‌کنید.

کلاس‌ها به صورت آنلاین در یک بستر ایرانی با سرور قوی به نام اسکای روم برگزار میشه بدون نیاز به فیلت.ر شکن نه تنها در حین کلاس امکان پرسش و پاسخ از بریتیش ادم فراهم هست، بلکه ضبط‌شده‌ی کلاس‌‌ها هم بلافاصله بعد از اتمام هر جلسه در اختیار شما قرار می‌گیره.

شما به مدت دو ماه به دو صورت شخصی و گروهی پشتیبانی میشید، یک منتور دارید که پاسخگوی سوالات شما در پیوی و گروه دوستانه و تریدینگ شما هست و بعد از اتمام یک ماه جلسات آنلاین دوره، وارد کانال آکادمی میشید و خدمات بی نظیری رو تجربه میکنید

با این سبک ترید، شما در کمتر از سه ماه به نتیجه دلخواه می‌رسید، البته این مسیر به تلاش خودتون هم بستگی داره‌ و حتی توی آکادمی بریتیش ادم تریدر‌هایی داشتیم که با یک هفته آموزش حرفه ای ما سوددهی مثبت ساختن و به رضایت از دوره تریدر بانکی رسیدن…

با این سبک ترید، شما در کمتر از سه ماه به نتیجه دلخواه می‌رسید، البته این مسیر به تلاش خودتون هم بستگی داره‌ و حتی توی آکادمی بریتیش ادم تریدر‌هایی داشتیم که با یک هفته آموزش حرفه ای ما سوددهی مثبت ساختن و به رضایت از دوره تریدر بانکی رسیدن…

ویژگی‌های دوره

WHAT YOU'LL LEARN

مفاهیم ابتدایی

در مفاهیم ابتدایی ما از صفر، کارکردن با نرم‌افزار‌ها، استفاده از ابزار‌های مختلف در این بازار، مدیریت سرمایه، توضیح کندل‌ و نمودار و کلی نکات ابتدایی کاربردی و به‌درد بخور به صورت ضبط‌شده در اختیار شما قرار دادیم.

روانشناسی ترید

در این دوره، علاوه بر یادگیری مفاهیم ابتدایی، به دلیل اهمیت بسیار بالای امر روانشناسی در این حرفه، روی روانشناسی ترید به سبک بانک‌ها نیز تمرکز خواهیم کرد.

استراتژی ترید

این استراتژی یک استراتژی بانکی‌ست که جزو سه استراتژی‌ای هست که در مجموعه‌ی ما مورد استفاده‌ست. یا این استراتژی می‌توانید با دیدگاه بانک‌ها در کوچک‌ترین مقیاس‌ها به معامله‌گری بپردازید.

پشتیبانی

برخلاف دیگر دوره‌ها که صرفا یک آموزش رایگاه ارائه می‌دهند، منتور‌های مجموعه‌ی بریتیش ادم در سوپر‌گروه کندل‌دنس در ساعات خاصی از روز به شما پشتیبانی ارائه می‌کنند.

وین‌ریت بالا

بعد از اینکه بر مفهوم کندل‌ها تسلط پیدا کردید و با زبان کندل‌ها پیش رفتید، به درصد برد بالای دست پیدا می‌کنید، طوریکه در هر ده معامله بیش از ۶ الی ۷ معامله‌ی برنده خواهید داشت که یکی از ویژگی‌های بسیار خوب این استراتژی‌ست.

جواب‌دهی در تمام تایم‌فریم‌ها

خیلی از استراتژی‌ها محدود به تایم‌فریم یک‌ساعته و روزانه‌ هستند اما در کندل‌دنس شما در تایم‌فریم‌های هفتگی تا یک‌دقیقه قادر به معامله‌گری خواهید بود، اگر دوره‌ را به خوبی فراگیرید.

کاربرد در تمام بازار‌ها

این استراتژی هم در بازار فارکس هم در بازار کریپتو (ارز دیجیتال) و هم در بورس نیویورک کاربرد دارد و ترید‌های با‌کیفیتی را نصیب‌تان می‌کند.

عدم نیاز به هیچ ابزاری

در این استراتژی، شما به هیچ ابزار یا اندیکاتوری جز خود بازار برای دستیابی به سود‌های بالا نیاز پیدا نخواهید کرد. بدون نیاز به مانیتور‌های عریض و سیستم‌های سنگین، فقط با یک لپ‌تاپ یا گوشی ساده می‌توانید بازار را رصد کنید و در حال بازار شروع به معامله‌کردن کنید.این استراتژی محدود به سشن‌ها و ساعت‌های معاملاتی خاص نیست. شما در تمامی ساعت‌ها و سشن‌ها (پیشنهاد ما سشن‌هایی که حجم معاملات بیشتر‌ هستند) می‌توانید معاملات باکیفیتی باز کنید.

ویژگی‌های استراتژی

more about the course

شروع یک تغییر بزرگ...

درحال برگزاری...

دوره درحال ضبط و تکمیل‌شدن است.

برای دریافت مشاوره تخصصی

فقط کافیه اطلاعات زیر رو پر کنی

می‌دونستی؟

که حتی رنگ کندل‌ها هم طوری طراحی شده که احساسات شما کاری کنه که تو نتونی تو مارکت پول در بیاری؟

دانشجوی عزیز!

برای تماشای دوره لطفا شماره‌ی تلفن‌تان را وارد کنید!