ورود

بهترین استراتژی بدون اندیکاتور در فارکس

اندیکاتورها برای پیش‌بینی وضعیت بازار و بزرگ‌ترین ابزار معامله‌گرها می‌باشد ولی ایا این جمله حقیقت بازار‌های مالی است ؟

بهترین استراتژی بدون اندیکاتور چیست؟

با یک سرچ ساده گوگل شما می‌توانید به هزاران استراتژی فارکس دسترسی پیدا کنید ولی ایا به این معناست که همه‌ی این استراتژی‌ها شمارا به موفقیت می‌رسانند؟ ایا به این معناست که شما می‌توانید از این استراتژی به درامد دلاری برسید؟ ایا همه این پلن های معاملاتی همانند یک استراتژی بدون اندیکاتور هستند؟ یا اینکه همه استراتژی‌های موجو در فضای مجازی عالی هستند اگر ما نمی‌توانیم سود کنیم به این معنی است که ذهنمان اماده نیست؟ خب در این مقاله ما به این می‌پردازیم که چگونه به ظاهر اساتید فضای مجازی این جو فکری (یا مایند ست) را درست کردند تا فروش بیشتری کنند. در ادامه توضیح می‌دهیم بهترین استراتژی بدون اندیکاتور فارکس در واقع چیست.

معامله در فارکس بدون اندیکاتور

هر چند ممکن است که شما به عنوان یک معامله‌گر با استفاده از اندیکاتورها سودده باشید ولی برای رسیدن به این سطح مهارت شما میبایست سال ها تجربه کسب کنید. در واقع وقتی شما بدون اندیکاتور خیلی از این سختی‌ها و مشکلات بیهوده را فاکتور و حذف می‌کنید، حال استراتژی lse یا همان تریدر بانکی به این صورت می‌باشد که با استفاده دیتای خریدار و فروشنده بازار فارکس را تحلیل می‌کنیم.
اطلاعات حد ضرر افراد خریدار و فروشنده یکی از مهم‌ترین عوامل برای سناریو چینی برای ما می‌باشد. چه از دیدگاه روانشناسی و چه از لحاظ تحلیل تکنیکال ما با این استراتژی می‌توانیم به این موضوع دسترسی پیدا کنیم، حال بازار نشان دهنده تمام این موارد می‌باشد که در واقع ما نیازی به استراتژی فارکس بدون اندیکاتور نداریم.

استراتژی معاملاتی بدون اندیکاتور (وین ریت بالا)

خیلی از معامل‌گران درگیر موضوعاتی مثل وین ریت بالا و موقعیت‌های معاملاتی فراوان روزانه می‌شوند. طبق انتشار اخرین اطلاعات در مورد افراد سودده در شرکت‌های پراپ ، اکثر افرادی که توانسته‌اند به صورت مستمر از حساب‌های فاند برداشت کنند در واقع درصد برد 45 الی 55 درصد را داشته‌اند. پس در واقع اصل معامله‌گری ربطی به درصد برد شما ندارد.
شما با یک استراتژی بدون اندیکاتور ساده نیز می‌توانید از بازار فارکس کسب درامد دلاری کنید. از دیگر داده‌هایی که منتشر شده این می‎‌باشد که اکثر معامله‌گرانی که به صورت مستمر سودده هستند در هفته دو الی سه پوزیشن یا همان معامله‌ انجام داده‌اند. در عین همه این سادگی‌های معامله‌گری شما باید درس‌های مختلفی از چارت بازار بگیرید تا تبدیل به یک تریدر حرفه‌ای شوید.

اموزش‌های منسوخ شده فارکس

شاید خیلی از شماها قبل از اینکه با پیج بریتیش ادم اشنا بشوید دیگر اساتید را دنبال کرده‌اید. ممکن است چند میلیون هزینه کرده باشید و در اخر با جیبی خالی و حسابی ضررده از بازار فارکس دلسرد شده باشید. اگر هم از این نوع اساتید بپرسید که چرا من با دیدن اموزش های شما هنوز هم موفق نمی‌شوم ، باز همان جواب همیشگی را می‌دهند که مشکل از شماست و اینکه استراتژی ما بهترین استراتژی فارکس می‌باشد. در کل مثال بالا گوشه کوچکی از جو فکری می‌باشد که در اینستاگرام و فضاهای مجازی توسط این افراد درست شده است.
این نوع اموزش‌ها توسط بانک‌ها،بروکرها و سیاستمداران درست شده‌اند تا به معامله‌گر های معمولی اعتماد به نفس بدهند و تا می‌توانند ترید ضرر ده بزنند. اموزش های منسوخ شده خود دلیلی بر این می‌باشد که حدود 95 درصد معامله‌گران در بازار فارکس ضرر می‌کنند. در واقع با کشیدن چند خط روند و استفاده از چندین اندیکاتور پیچیده هیچ کس را به موفقیت نرسانده و نخواهد رساند. اکثر استراتژی هایی مثل ایچیموگو ، RTM، RSI، smartmoney منسوخ شده هستند و فقط شمارا در لیست معامله‌گران ضرر ده قرار می‌دهند.

استراتژی LSE بهترین استراتژی فارکس

حالا ما در دوره های انلاینمون شیوه معامله‌گریه بانکی را تدریس می‌کنیم(برای ثبت نام دوره اینجا کلیک کن) روش ال اس ای به نحوی می‌باشد که ضرر معامله‌گران خرد سود ما معامله‌گران بانکی می‌شود. بهترین استراتژی فارکس ، استراتژی می‌باشد که شیوه فکری معامله‌گر های کوچک را بخواند و در طی حرکت بازار حد ضرر انها را بزند و من سال 2019 این استراتژی را از اکادمی انگلیسی( RocksFX ) با هزینه سنگینی یاد گرفتم و الان برای اولین بار تصمیم به اموزش این روش معامله‌گری در ایران گرفتم.

دوره انلاین معامله‌گر حرفه‌ای بریتیش ادم

ما تقریبا به صورت ماهانه این دوره را با ظرفیت محدودی برگزار می‌کنیم. که بعد از اتمام دوره انلاین شما به گروه بزرگ خدایان فارکس منتقل می‌شوید و از تجربیات و معاملات بچه‌های قدیمی تره خدایان فارکس بهره می‌برید. دوره‌های ما ظرفیت مشخص داره به دلیل اینکه بنده یعنی بریتیش ادم منتور و پشتیبان مادام العمر شما می‌شوم و شما را در این مسیر هدایت می‌کنم.
حالا اگر می‌خواهید از درامد دلاری و استقلال مالی بی نظیر فارکس لذت ببرید همین حالا فارکس را استارت بزنید. روند کار به این صورت است که اگر کلا اشنایی با فارکس نداشته باشید میبایستی دوره رایگان یوتیوب را مشاهده کرده سپس در دوره انلاین ثبت نام کنید. و اگر قبلا در حوزه فارکس فعالیت می‌کردید به پیج بریتیش ادم برای مشاوره پیام می‌دهید تا ما به شما کمک کنیم.

فهرست مطالب

کانال تلگرام من!
!Follow us on Telegram
صفحه‌ی اینستاگرام من!
!Follow us on Instagram

برای دریافت مشاوره تخصصی

فقط کافیه اطلاعات زیر رو پر کنی