ورود

پاس کردن پراپ صد در صد تضمینی ?

پراپ پاس کردن در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های تریدر های امروزی هست . با کمک اکادمی بریتیش ادم در کمتر از 3 ماه پاس شوید.

اصلا چالش های پراپ چی هست ؟

خب در این بلاگ میخواهیم به چجوری پاس کردن پراپ فرم‌ها بپردازیم و اصلا چطوری از این ازمون‌های نفس‌‌گیر به خوبی و خوشی قبول بشویم. اگر در مورد شرکت های سرمایه‌گذاری و پراپ فرم‌ها سوال دارید میتونید وبلاگ قبلی اکادمی بریتیش ادم را بخوانید (برای اینکه بفهمید پراپ چیست اینجا کلیک کنید) 
بعد از بحران های اقتصادی در تمام کشورها ، چالش های پراپ و سرمایه‌گذاری روی معامله‌گر های کوچک بسیار معروف شد و حالا به جایی رسیدیم که در واقع برای اکثر معامله‌گر قبول شدن در چنین ازمون‌هایی به صورت نیاز و دغدغه تبدیل شده. در این بلاگ به صورت کامل براتون توضیح می‌دهیم که چجوری چالش های معتبر پراپ را پاس کنید و از درامد ان لذت ببرید.

میانگین درامد از پاس کردن پراپ فرم ها چقدره ؟

اگر به فرض شما همین امروز یک چالش 10 هزار دلاری پراپی را خریداری کنید ، به صورت میانگین یک ماه یا بیشتر طول می‌کشد تا این چالش را با موفقیت پاس کنید. البته باید بگیم که ماجرا به همین اسانی هم نیست چونکه از هر 100 نفر حدود 98 نفر در این ازمون های پراپ فرم شکست می‌خورند. از 2 نفری که با موفقیت این چالش پراپ را پشت سر می‌گذارند هنوز با احتمال بالایی ممکن هست که اکانت ریل خود را از دست بدهند. 
پاس کردن پراپ به همین اسانی که در بقیه سایت ها می‌بینید نیست و پر از خطر هایی احتمالی مثل حد ضرر روزانه، اسپرد شبانه، یا اسلیپج تایم خبر می‌باشد. پس باید از تمامی این خطرها با خبر باشید قبل اینکه چالش پراپ فرمی را خریداری کنید.
برگردیم به موضوع اصلی که درامد حاصل از پراپ تریدینگ می‌باشد، یک معامله‌گر حرفه‌ای حداقل می‌تواند ماهیانه 10 درصد سرمایه در اختیارش را رشد بدهد. با سرمایه‌ 10 هزار دلاری شما میتوانید ماهیانه 60 میلیون تومان درامد داشته باشید که برای شروع درامد بدی نیست ولی با استفاده از سود مرکب بازار فارکس شما حتی به درامد های بالاتری هم میتوانید برسید. پاس کردن پراپ فرم های مختلف مثل پراپی ، فاندد نکست ، سرمایه گذاران برتر و غیره میتواند حتی خدمات بیشتری نیز به شما بدهد.

با اکادمی بریتیش ادم پاس کردن پراپ اسونه

حالا ما انقدر از خطرات پاس کردن پراپ ها گفتیم ولی صد در صد راه حلی برای این موضوع وجود دارد، شما اگر اموزش اکادمیک ببینید و همراه یک منتور فارکس حرفه‌ای این مسیر را طی کنید صد در صد می‌توانید از این چالش سخت و نفس‌گیر به راحتی رد بشوید. 
در واقع با منتورینگ فارکس و مربی با تجربه شما کمتر از سه ماه می‌توانید به سوددهی برسید البته اگر تلاش کافی را داشته باشید. خیلی از افرادی که وارد حوزه بازار های مالی می‌شوند ، انتظارات بیهوده و غیر واقعی در ذهن دارند که همین مورد باعث باخت و ضرر کردن این افراد می‌شود. حال مسیری که شما در اکادمی بریتیش ادم طی می‌کنید به این صورت می‌باشد:

  • سنجش قدرت تحلیل شما : پس از ثبت نام در کورس تن ایکس بریتیش ادم شما توسط منتور شخصی خودتون مورد ازمون قرار می‌گیرید و پس از این مرحله داخل گروه مربوط به خودتان عضو می‌شوید.
  • ساختن نقشه معاملاتی دقیق : پس از مشخص شدن سطح معامله‌گر ، اکامی بریتیش ادم با در نظر گرفتن لایف استایل و سبک زندگی شما پلن معاملاتی (trading plan) مخصوص به خودتان را می‌سازد و شما موظف هستید که به این موارد عمل کنید.
  • اطمینان از سوددهی شما : پس از تریدینگ پلن مشخص شما به عنوان یک معامله‌گر تازه کار وارد بازار دمو یا بازار تمرینی می‌شوید. پس از 30 روز سوددهی مستمر شما اماده هستید تا به مرحله بعدی بروید.
  • ثبت نام در ازمون های پراپ فرم : حالا که تمام پروسه های تمرینی طی شده و شما تجربه کافی را کسب کردید با مشورت مربی می‌توانید یکی از پراپ فرم‌های معتبر را ثبت نام کنید.
  • پاس کردن پراپ با موفقیت : اکثر چالش های پراپ تک مرحله ای یا دو مرحله‌ ای می‌باشد که با نظارت منتور حرفه‌ای می‌توانید با اطمینان خاطر پراپ پاس کنید و از درامد دلاری لذت ببرید.

یه روزه میتونم پراپ پاس کنم ؟

در حوزه بازار های مالی و سرمایه‌گذاری بسیاری از افراد سودجو هستند که از کمبود اطلاعات افراد قول و قرارهای عجیب و غریبی می‌دهند. ربات های فارکس ، قرار داد های پاس کردن پراپ در یک روز ، چالش با سوددهی غیر منطقی از موارد کوچکی هست که این افراد به شما ارایه می‌دهند.
ربات های فارکس اکثرا از روش‌هایی مثل اسکلپ و فست اسکلپ استفاده می‌کنند که به راحتی توسط شرکت سرمایه‌گذار پراپ قابل تشخیص هست، شما حتی اگر بتوانید ازمون پراپ مورد نظر را پاس کنید با استفاده از این ربات ها پس از بررسی اکانت واقعی (real account) به شما تعلق نمی‌گیرد. در واقع برای ازمون های معتبر فاندد نکست یا پراپی یا هر پراپ ایرانی و خارجی راه میانبری برای قبول شدن وجود ندارد ، حتی در اینده استراتژی معاملاتی شما را مورد پرسش قرار می‌دهند برای اینکه از صحت معامله‌گری شما مطمئن شوند. در نهایت تنها راهی که برای شما وجود دارد این می‌باشد که با استفاده از یک مربی حرفه ای فارکس و اموزش‌های معتبر این مسیر بشدت مهم را طی کنید.

کلام اخر در مورد پاس کردن پراپ

اگر تازه به دنیای بازار های مالی وارد شده‌اید به شما پیشنهاد می‌کنم که سراغ ازمون‌های پراپ بروید به دلیل اینکه تجربه لمس کردن سرمایه‌های بزرگ برای یک معامله‌گر تازه‌کار بسیار مهم هست. در مراحل اولیه از یک مربی خصوصی استفاده کنید تا بتوانید با خیال راحت مراحل ازمون پراپ فرم را قبول شوید همانطور که در کورس انلاین تن ایکس ما روی همه معامله‌گر ها نظارت داریم و از قبول شدن این افراد داخل ازمون پراپ اطمینان حاصل می‌کنیم. اگر به دنبال مسیر مطمئنی برای قبول شدن و پیدا کردن فرصت شغلی در این شرکت‌ها هستید من دوره انلاین تن ایکس بریتیش ادم و یا کارگاه های حضوری اکادمی را به شما توصیه می‌کنم.

فهرست مطالب

کانال تلگرام من!
!Follow us on Telegram
صفحه‌ی اینستاگرام من!
!Follow us on Instagram

برای دریافت مشاوره تخصصی

فقط کافیه اطلاعات زیر رو پر کنی