ورود

منتورینگ فارکس (کمتر از سه ماه سودده شوید)

منتورینگ فارکس بریتیش ادم بدون شک یکی از بهترین دوره‌های برای بهبود عملکرد معامله‌گرانیست که تا به حال نتوانسته برایند مثبتی داشته باشند.

فارکس منتورینگ

همانطور که میدانید هیچ مهارتی در دنیا قابل یادگیری نیست مگر اینکه مربی یا منتور به شما اموزش بدهد، در واقع معامله‌گری یا ترید کردن یک علم نیست. انالیز کردن چارت و تصمیم‌گیری بر اساس ان یک مهارت می‌باشد که به وسیله منتوریگ فارکس بریتیش ادم این فرصت برای شما مهیا شده . یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های دوره معامله‌گر بانکی این می‌باشد که هر معامله‌گر مبتدی و تازه‌کار به همراه یک منتوریگ فارکس به سمت اهداف خود هدایت می‌شود. حال در این بلاگ ما کاملا به انواع منتورینگ و اهداف ان میپردازیم پس همراه ما باشید.

منتورینگ معامله‌گری و اهدافش

در اکادمی بریتیش ادم پله به پله در کنار شما تریدرهای عزیز هستیم تا بتوانید از داشتن یک پلن معاملاتی دقیق و منسجم بهره ببرید. در واقع منتورینگ خصوصی فارکس ما در اوایل کار تعیین سطح‌های مختلفی انجام می‌دهند تا بهترین عملکرد را از معامله‌گر مورد نظر بگیرند، اگر بخواهیم پلن منتورینگ معامله‌گر حرفه‌ای را شرح دهیم به این صورت می‌شود:

  • شناخت جایگاه کنونی: خیلی از تریدرها ممکن است که اموزش‌های منسوخ شده دیده باشند و همین موضوع روی قضاوت و عملکرد انها تاثیر شدید می‌گذارد، مربی‌های انلاین فارکس ما با ازمون‌های مختلف شمارا تعیین سطح می‌کنند و بر اساس ان یک برنامه معاملاتی تعیین می‌کنند.
  • ایجاد عادت‌های رفتاری صحیح در معامله: بر اثر ضررهای پشت سر هم و نتیجه نگرفتن از بازارهای مالی، افراد اکثر اوقات رفتارهای مضر معاملاتی را از خود بروز می‌دهند. این مشکل فقط با مربی خصوصی فارکس قابل حل شدن می‌باشد در حقیقت شما باید به وسیله یک شخص دومی مانیتور و بررسی شوید تا در این مسیر سخت و دشوار هدایت شوید.
  • بهتر شدن روند معاملاتی(استیتمنت): در این مسیر منتور پراپ یا منتور خصوصی شما راهکار های مختلفی در خصوصی بهبود استیتمنت شما ارائه می‌دهد که در اخر هر دوره تریدینگ شما یک تاریخچه معاملاتی مثبت به همراه دراداونه پایین داشته باشید.
  • ژورنال تخصصی بریتیش ادم: یکی از خدمات جذاب اکادمی بریتیش ادم دفترچه ژورنال تخصصی می‌باشد که توسط خوده شخص بریتیش ادم طراحی شده است، این دفترچه دارای جزییات دقیق و بهترین بازدهی می‌باشد که برای تمامی اعضای اکادمی بریتیش ادم پست می‌شود.
  • رسیدن به هدف نهایی معامله‌گر: بهبود استیتمنت یا پاس کردن ازمون‌های پراپ فرم از چندین اهداف منتورینگ فارکس بریتیش ادم می‌باشند که هر کدام منتور مخصوص خود را دارد، پس در حین مشخص کردن اهداف خود دقت کنید.

منتورشیب‌های مختلف اکادمی بریتیش ادم

ما در اکادمی بریتیش ادم انواع و اقسام منتورشیب را ارائه می‌دهیم. چه هدفتان پاس کردن ازمون های پراپ چند هزار دلاری باشد و یا رشد حساب شخصی، ما در کنارتان هستیم. در اوایل گزراندن دوره معامله‌گر بانکی شما منتور خصوصی خود را به مدت سه ماه دارید. بعد از ان با توجه به نیاز معامله‌گر ما منتور خصوصی پراپ و یا رشد حساب را در اختیارتان می‌گذاریم.
خدمات مربی‌گری خصوصی فارکس ما به این صورت می‌باشد که بعد از پاسخ دادن به پرسش‌نامه، منتور شما بهترین پلن معاملاتی را برای شما فراهم می‌کند تا دگر دغدغه و مشکل استراتژی معاملاتی را نداشته باشید. اکثر جلسات در گوگل میت و فضاهای مجازی برگزار می‌شود که همواره افراد در تلگرام و گروه‌های تریدینگ خصوصی با همدیگر در ارتباط هستند.

دوره منتورینگ بریتیش ادم به درد کی میخوره؟

مطمئنا میدانید که دوره منتورینگ فارکس ما حاوی اطلاعات خاصی نیست. در حقیقت این دوره برای اصلاح باور‌های غلط معاملاتی افراد می‌باشد و برای بهبود عملکرد این معامله‌گران هست.

  • این خدمات به چه افرادی پیشنهاد نمی‌شود؟  در کل به افرادی که هیچ سررشته‌ای از بازارهای مالی ندارند و یا با پلتفرم‌های معاملاتی اشنا نیستند پیشنهاد نمی‌شود. به دلیل اینکه این خدمات برای اصلاح و بهتر کردن عملکرد گذشته تریدر هست و برای افراد تازه‌کار کاربردی نخواهد داشت.
  • برای افرادی که هیچ اطلاعاتی در مورد مدیریت ریسک و سرمایه ندارند نیز پیشنهاد نمی‌شود. به دلیل اینکه فعالیت در بازاز های مالی ریسک بشدت بالایی دارد و اکثرا معامله‌گرها با قوانین منظم مدیریت ریسک و سرمایه  (money managment) دارایی خود را در این بازار حقظ می‌کنند.
  • اغلب به افرادی پیشنهاد می‌شود که دارای اطلاعات نسبی در مورد بازار های مالی دارند. در واقع کمترین حالت ممکن این می‌باشد که شما به صورت کامل اگاهی داشته باشید نسبت به بروکرها و کارگزاری ها و حتی نحوه خرید و فروش جفت ارزها. (اینجا کلیک کن تا اموزش رایگان کندل دنس رو ببینی)
  • اگر در بازار های مالی نتوانسته‌اید که یک برایند مثبت داشته باشید دوره منتورینگ فارکس بریتیش ادم به درد شما می‌خورد. با کمک مربی‌های با تجربه ما شما می‌توانید همه مشکلات خود را شناسایی و در اخر حل کنید.

جمع‌بندی

در اخر اینکه اگر تجربه نسبی از بازار فارکس یا هر بازار مالی دیگری دارید منتورینگ فارکس برییتش ادم به شما پیشنهاد می‌شود. همانطور که در بلاگ توضیح دادیم اگر به تازگی با این حرفه اشنا شده‌اید به هیچ وجه انتخاب مناسبی برای شما نیست. به دلیل اینکه دوره فارکس منتورینگ به این دلیل طراحی شده که عادت های بد و رفتار های منفی را در معامله‌گر مورد نظر اصلاح کند. پس برای شروع ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از دوره کندل دنس ما استفاده کنید و یک دیدگاه کلی نسبت به بازار‌های مالی داشته باشید. 

فهرست مطالب

کانال تلگرام من!
!Follow us on Telegram
صفحه‌ی اینستاگرام من!
!Follow us on Instagram

برای دریافت مشاوره تخصصی

فقط کافیه اطلاعات زیر رو پر کنی