ورود

استراتژی LSE چیست؟

استراتژی LSE

شاید بار‌ها اسم استراتژی ال اس ای در پیج بریتیش ادم  به گوشتان خورده باشد . امکان دارد این سوال در ذهن شما ایجاد شود که ایا استراتژی LSE مثل بقیه اموزش‌های منسوخ شده فقط متشکل از چندین اندیکاتور بی استفاده هست؟ در واقع LSE مخفف London Stock Exchange است . بنیان گذاران این استراتژی 2 تیم حرفه‌ای بورس فرانکفورت و بورس لندن هستند که با همکاری یکدیگر این استراتژی بانکی را درست کردند . حال تیم بریتیش ادم با استفاده از ارتباطاتی که داشته این استراتژی را تکمیل کرده و به مردم ایران ارائه می‌دهد. پس همراه ما باشید تا کامل تاریخچه این استراتژی معاملاتی را براتون شرح دهیم.

چرا LSE معروف به استراتژی بانکی هست؟

در اغاز برای استراتژی ال اس ای ( London Stock Exchange ) تصمیم گرفتند که بین خود بانک‌ها و سازمان های مهم محفوظ بماند . اما یکسری افراد به روش ‌های مختلف این استراتژی را اموزش و در اختیار بعضی از افراد قرار دادند . در اغاز بانک ها این ترس را احساس کردند که ممکن است این استراتژی در اختیار عموم مردم قرار بگیرد . که در این صورت افرادی که ترید های موفق میزنند رو به افزایش خواهد بود و بانک ها دیگر طعمه ای برای شکار نخواهند داشت . چرا که مقدار عظیمی از سرمایه بانک ها از حد ضرر خوردن افرادیست که اموزش های غلط دیده‌اند.

استراتژیLSE کورس بریتیش ادم

استراتژی LSE در مقابل اموزش‌های منسوخ شده

در واقع استراتژی طلایی یا کلیدی در فارکس وجود ندارد و صرفا جهت متقاعد کردن مردم هست . اسامی مانند ایچیموگو ، RSI ، MACD ، اسمارت مانی  ،فیبو و غیره اموزش‌های منسوخ شده ای هستند که بروکر ها و بانک‌ها در بین عام مردم رواج دادند . در واقع عامه مردم حتی به قدرت استراتژی LSE پی نبردند و همچنان اموزش‌های منسوخ شده فارکس را یکی پس از دیگری قبول کردند . اینطور شد که روز به روز بانک‌ها پولدار تر شدند و تریدر های خرد با اموزش‌های منسخو شده فقیر تر . در اینجا سوال پیش می‌اید که اگر همه تریدر ها روش LSE  را یاد بگیرند و برنده این بازار باشند پس چه کسی توی این بازار بازنده هست ؟ باید بگم که هر چقدر ما تریدر موفق اوی این بازار داشته باشیم چندین برابر ان تریدر با اموزش های منسوخ شده وجود دارد و از این بابت نگران نباشید.

خوشبختانه من یعنی بریتیش ادم اموزش‌های استراتژی بانکی LSE رو دیدم و اولین نفری هستم که در ایران این استراتژی خفن را  اموزش میدهد . با کادر مجرب اکادمی بریتیش ادم مسیر یادگیری برای شما بشدت اسان می‌شود چونکه تیم منتورینگه ما به صورت 24 اماده خدمات رسانی به شما معامله‌گران عزیز می‌باشد.

همین الان برای منتور پراپت درخواست بدهید

تیم منتورینگ ما تشکیل شده از ترید‌های موفق بریتیش ادم با برایند های مثبت می‌باشد. پس در این مسیر نگران نباشید چون در دستان افراد حرفه‌ای هستید. علاوه بر کورس اصلی ما منتور‌های خصوصی پراپ هم داخل اکادمی اماده خدمات رسانی هستند.

ایا استراتژی LSE روی کریپتو هم جواب میدهد ؟

استراتژی ال اس ای کلا برای چارت بازار های مالی طراحی کردند و چونکه ما ساختار و ریز ساختار بازار را یاد می‌گیریم ، تحلیل چارت به طرز اعجاب برانگیزی واضح می‌گردد . به عنوان مثال شما هم می‌توانید این استراتژی را در کریپتو ،سهام ها و بازار فارکس پیاده کنید . در حقیقت ما استراتژی به دردمان می‌خوردکه قیمت حال بازار را بررسی کند نه اینکه با هزاران اندیکاتور از قیمت لحظه‌ای بازار فاصله بگیرد . افرادی که با اموزش‌های منسوخ شده معامله می‌کنند در واقع گذشته بازار را بررسی می‌کنند . در حالی که ما یعنی اکادمی بریتیش ادم حال بازار را بررسی می‌کنیم و عینا باز و بسته شدن کندل هارا مشاهده گر هستیم . پس نتیجه می‌گیریم که هر استراتژی  ای که روی حال بازار تمرکز نمی‌کند ، زبان بازار را بررسی نمی‌کند به قطع استراتژی منسوخ شده و بازنده بازار محسوب می‌شود .

استراتژی LSE بهترین نتایچ روی همه بازار‌های مالی

با استراتژی بانکی LSE چالش‌های پراپ را پاس کنید

در کورس انلاین بریتیش ادم ما براتون منتورهای مختلفی در نظر گرفتیم. به عنوان مثال ما برای چالش‌های سخت پراپ فاند منتورهای حرفه‌ای به صورت 24ساعته اماده کمک به شما در این مسیر دشوار هستند. بعد از گذراندن کورس بانکی ما شما درخواست منتور پراپ می‌دهید و در کمترین زمان ممکن یکی از تریدرهای مجرب ما تمام استیتمنت (تاریخچه معاملاتی) شما را بررسی و تحلیل می‌کند تا شما در کمترین زمان ممکن ازمون‌هایی مثل فاندد نکست ، سرمایه‌گزاران برتر را به راحتی پاس کنید.

تریدینگ با بریتیش ادم

تصمیم با شماست اگر میخواهید همین الان اولین قدم هایتان را به سمت درامد دلاری بردارید ، و با این استراتژی به جایی برسید همین الان استارت فارکس را بزنید . در واقع بازار فارکس را میتوان به مسابقه طناب کشی ای میان خریداران و فروشندگان تشبیه کرد . حالا اگر میخواهید سمت برنده این مسابقه باشید از طریق لینک زیر در دوره ی انلاین معامله گری ثبت نام کنید و من به صورت مادام العمر منتور شما هستم و از هزاران مزیت دیگر گروه خدایان فارکس می‌توانید بهره‌مند شوید .

این روز ها خیلی روش های پول در آوردن زیاد شده اما روشی که بهت استقلال بده و در هر جا و زمان فقط با یه گوشی و یه اینترنت بخوای پول در بیاری به ندرت پیدا میشه 🤔
من امیرحسین بنی آدم، ملقب به بریتیش ادم
اینجام تا روشش رو بهت یاد بدم…
خودم ۳ سال و نیم هست که توی بازار فارکس فعالیت دارم و متخصص شدم…رزومه معاملاتی و استیتمنت خودم رو به اشتراک گذاشتم تا ثابت کنم که خودم تو این راه موفق شدم و تو هم میتونی موفق بشی .

فهرست مطالب

کانال تلگرام من!
!Follow us on Telegram
صفحه‌ی اینستاگرام من!
!Follow us on Instagram

برای دریافت مشاوره تخصصی

فقط کافیه اطلاعات زیر رو پر کنی